ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

Сайт turtrans-r.com, далі іменований «Продавець» пропонує будь-якій фізичній чи юридичній особі, далі іменованого «Покупець», розмістити замовлення і здійснити покупку квитків, які розміщені на сайті turtrans-r.com, далі Сайт. Під час оформлення замовлення на сайті turtrans-r.com Покупець добровільно підтверджує прийняття нижченаведених положень:

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
  1. Цей договір є публічною офертою і не вимагає підписання. Угода публічної оферти має таку ж юридичну силу як договір, підписаний на папері.
  2. Продавець здійснює роздрібний та гуртовий продаж квитків.
  3. У рамках цієї Угоди товаром є куплений квиток який Покупець може роздрукувати.
  4. Продавець залишає за собою право вносити зміни у цей Договір без попереднього повідомлення Покупця.
  5. Оплаченим є квиток з відповідною позначкою ОПЛАЧЕНО
 2. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ПОКУПЦЯ
  1. Для оформлення замовлення Покупцеві необхідно заповнити реєстраційну форму на Сайті. Реєстрація відбувається за бажанням покупця.
  2. Покупець здійснює замовлення квитків і оплачує його через систему www.liqpay.ua.
  3. У разі виникнення у Покупця питань, що стосуються властивостей і характеристик товарів, перед оформленням замовлення, Покупець може звернутися до Продавця будь-яким доступним способом.
  4. Покупець зобов'язується правильно вказати в замовленні свої прізвище, ім'я, телефон для зв'язку, включаючи код міста, точну і повну адресу доставки, а так само узгодити з Продавцем бажаний день і час доставки.
 3. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ПРОДАВЦЯ
  1. Продавець повідомляє Покупця про прийняття замовлення по телефону та/або електронною поштою, погоджує додаткові дані.
  2. Квитки можливо видрукувати або замовити у Продавця.
  3. Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Клієнтом при реєстрації.
 4. ПОВЕРНЕННЯ КВИТКІВ

   Гроші за невикористаний квиток можна повернути лише на фірмі, на якій він був придбаний. Для цього пасажиру необхідно зателефонувати за номером вказаним на Сайті Продавця.

 5. ІНШІ УМОВИ
  1. Вся інформація, надана Покупцем Постачальнику, не може бути передана для ознайомлення та / або використання третім особам, за винятком письмового дозволу Покупця на передачу цієї інформації та випадків, коли цього вимагає українське або міжнародне законодавство і / або органи влади з дотриманням законної процедури.
  2. До відносин між Покупцем і Продавцем застосовується право України.
  3. У разі виникнення питань і претензій з боку Покупця він повинен звернутися до Продавця будь-яким доступним способом. Всі виникаючі спори сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів. При неможливості досягти угоди спір буде переданий на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.